Sa ei ole sisse loginud.
CS5 nüüd saadaval. Noh, kes paneb esimese kaamerasse lehvitava põdra üles?
Eemal
See oleks hea mõte! Mitte küll otseselt teemasse, aga esimene liikuv pilt portaalis. Mõni seeriast tehtud animeeritud .gif
Eemal
Loodetavasti asi nii hulluks ei lähe ja fotograafid kasutavad uue CS5 võimalusi ikka mõistlikult ehk cs5 tulekuga ei järgneks suurt kleepimise nihutamise jms. lainet. Isiklikult ootan palju rohkem LR3 tulekut, sest beta tõotab nii mõndagi head:)
Eemal
Pole need netis esitletud imevideod ikkagi midagi nii ägedad kui loota või karta võis. Kergemate asjadega saab vahest isegi päris hea tulemuse aga üldiselt oli puhas promotrikk need ära kaotatud teed ja postid ja juhtmed jne. Nagu arvata oligi
Eemal
Mul on üks selline animeeritud .gif tehtud ammu ja CS2'ga.
http://www.valmar.ee/main.php?g2_itemId=1826
Mulle tundub ka see CS5 reklaamikampaania toimivat.
Eemal
Mina pettusin selles "Content-Aware Fill" värgis täielikult. Ei saanud mina temaga küll sellist tulemust nagu promovideodest näha oli. Kurb
Eemal
Eks see sõltub palju pildist. Mõnel puhul täitsa toimib ja mõnel puhul mitte. Eks promovideos ilid ikka toimivad pildid
Eemal
Soovitatakse seda CAF-i teha sama maski osas korduvalt. Siis võib juhtuda, et saab parema tulemuse. Tegelikult, jah, sõltub väga pildist ja maski tegemisest. Puuvõrast saab elektritraate kustutada vaid käsitsi.
Aga hea on see, et CAF on valitav ka Healing brushi töörezhiimiks ja üldiselt on abiks.
Ehk kõige rohkem meeldib, et objektiivide moonutuste korrigeermine on ACR 6.1-e tulemas.
Eemal
Minu arvates on ka see CAF täielik petuvärk. Ma vaikselt lootsin, aga kaine mõistus ütles, et 100% juures saab see ikka käkk olema ja nii ongi. Lihtne ülesanne . elektriliinid taeva taustal. Ja ikka viskab jura sisse. Mis me siis räägime sellistest rasketest ülesannetest nagu elektrijuhe ühte värvi seinal. Mkm. Ikka käsitöö. Eks need trikid ongi mõeldud 480px pikema küljega ja 4-se kvaliteediga pakitud failide kaugeks vaatamiseks nagu need promovideod ise olid.
Eemal
Irw.. et siis nüüd enne pildi tegemist üks asi juures Content-Aware Fill eeldus. Lollus pigem astu mõned sammud ühele või teise poole ja kui see ei aita siis muuda nurka.
Tahaks nähe kuis suudad sa kohe välja mõelda, et kas saad hea pildi mida saad muuta või mitte.
Eemal
No sa vaatad asja ainult oma mätta otsast. Kui aga sa oled kujundaja ja töötad fotodega, mille autoriks sa pole, siis igasuguse lõpptulemuse suhtes ebavajaliku asja eemaldamise vidinad on ainult kiiduväärt. Iseasi, kas nad töötavad nii nagu reklaam räägib.
Eemal
Ei ole alati võimalik. Eriti käivad pinda maastikke pildistades elektriliinid mis ei olegi alati väga silma torkavad, kuid siiski võivad jääda kuhugi nõmedasse kohta. Ja ürita leid selliseid maastikke kus neid ei oleks, see muutub järjest raskemaks...
Eemal
Adobe võikski hoopis hakata elektrifirmaks, mis viib kõik õhuliinid maakaabliks.
Eemal
jubejuss jah sinu mätas on aksepteeritav:) kuid kas teha pilti kohe sellisena et " OH näe selle eemaldan ja selle tõstan" on mõttet?
või hoiaks ikka nö puhast joont.
Mõistan ka seda et reklaamis jnö massi kasutuses olevad pildid on mõistlik töödelda kuid samas luuakse pilte mida ei ole olemas.Sellega luuakse kellegile ideaal mille poole ehk mõni püüdleb. aga näe krt. kuidagi ei õnnestu.
Ei ärge saage valesti aru, et ma ei poolda ültse, pigem olen aususe poolt ehk kui oled näppinud siis nii kirjutagi eemaldasin selle ja selle sest olgem ausad kui paljud on saanud nii häid pilte, et polegi midagi vaja teha. Veic ikka
Ja seda, et maastiku kus poleks traate jääb üha vähemaks on mõistetav kuid kas see pole mitte tulevik. nagu kuskil keegi ütles "nii ongi"
samas väärtustaks neid pilte mis on tehtud ilma traadita:)
Ah eks see teema ole jälle nokk lahti saba kinni jne.
Eemal
Pilte, mida ei ole tegelikult olemas hakati Photoshopiga tegema kohe kui aastal 1990 too programm ilmavalgust nägi. Nende 20 aastaga on Photoshopis lihtsalt automatiseeritud rida toiminguid ja muud suurt miskit. Erinevatel kunstilehtedel leiad kamaluga artiste, kes ei vaja üldse mingit fotokaga tehtud pilti, et "päris" pilt luua. Ja tegelt tehti seda juba ka pintsliajastul. Nii, et see ei ole teema. See võltsmaailma loomine tõepärase pähe on hoopis teine teema - see on juhul kui kuskil mängus lepitakse kokku reeglid ja keegi hiilib neist salaja mööda. Aga Photoshopi iga uus versioon sellesse mängu ise ju ei puutu - mängijates on küsimus.
Eemal
jubejuss kirjutas:
Mul meenus üks näide. Filmis "Nimed marmortahvlil" kasutati digitehnikat, mille abil paljundati lahingus osalenud sõdureid. Kas tänu sellele on see film halb?
Tänu sellele mitte, halvaks teevad selle filmi muud detailid.
Aga seda sa vist ei küsinud.
Eemal
jubejuss Sa võtad asja kohe nii tõsiselt pigem oli see öeldu innustama siin olevaid lihtsalt aususele ja jah sinu näide see ju massile aga mis neile vaja ??? eks ikka piitsa ja prääkinut ja see et see präänik kunslikult heaks on tehtud ei morjenda ju kedagi. Kuid on ju gurmaane kes naudiks teadlikult nö. käsitsi tehtud präänikut
Jah osaliselt olen nõus ega tootja ei ole süüdi et toodet just sedasi kasutatkse aga kui tootja loob eeldused..
Eemal
ja tegelikult me vist arutama juba liiga suurelt kui siin oli teemaks Content-Aware Fill ja selle headus.
Eemal