Sa ei ole sisse loginud.
Ma uurisin ,et sookail pidi hästi sääskede ja muude selliste putukate puhul hästi möjuma ,kui ei sa kasutada metsas plixi ja offi ja muud sellist staffi ,kas kellelgi ka kogemusi on ,muidu ta ju mürgine ja uimastava lõhnaga.
Eemal
sul vale inf, sookailu vastu pole sääskedel suurt midagi, kuid ise saad kindlalt peavalu. Sookailudest, ma mõtlen. Mina ostsin matkapoest näovõrguga nokatsi. Pildistamise ajaks saab võrk näo eest üles tõstetud, muidugi näeb läbi võrgu ka.
http://et.wikipedia.org/wiki/Sookail#ci … -Sookail-0
http://www.miksike.ee/docs/referaadid20 … inviks.htm
Raamat: "Eesti elusloodus" Teine trükk jne jne jne
Muidugi saab sookailuga sääski peletada. Ainult ei tohi liiga lähedale endale panna jne. See on nagu loogiline et kui sookailu nuusutad saad peavalu. Aga vehi enda ümber või no ürita eemal hoida endast. Ja kui pea valutama hakkabki siis tead et järgmine kord ei võta ja ongi kõik
Eemal
Ma pole küll aru saanud, et rabas sääsed vähem ründaksid.
Eemal
Ärge saage asjadest valesti aru, lubage ma harin teid veidi. Sääsetõrjevahend ei ole mingi selline vahend, mis sääskesid nö. mürgitab ja eemale peletab, vaid vahend, mis maskeerib inimese lõhna sääskede jaoks. Täiesti võimalik, et sookail teeb inimese naha sääskede jaoks "nähtamatuks".
"Sääsed on lõhnatundlikud, nad reageerivad inimese väljahingamisel eralduvale süsihappegaasile ja kehatemperatuurile... Tõrjevahend maskeerib keha lõhna, takistab sääskedel haista oma ohvrit. Kaitse sõltub sellest, kui korralikult on vahend nahale kantud, peale selle inimese kehatemperatuurist, füüsilisest aktiivsusest ja isiklikust mikrofloorast"
Viimati muutnud Objektiiv (15-05-2012 01:00:19)
Eemal