Sa ei ole sisse loginud.

#1 12-12-2010 20:09:11

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

toruonu.ee -> toruonu.eu

Pole küll lehel juba tükk aega midagi saanud uploadida aga seoses eesti interneti keberneerimisega sai koltud 3x odavamale domeenile toruonu.eu. Koduleht on juba ringi kolitud ning suunamine eelmiselt lehelt tehtud.

Küll aga oleks minu suur soov, et kõik kes on kunagi minu ja Jaagu galeriikoodi endale kasutusele võtnud ning teil footeris on endiselt link minu galeriile, siis äkki saate oma footer.php koodis selle ühetähelise paranduse sisse viia ning uuendada link toruonu.eu peale smile

Tänud ... ning head pildiõnne, ise pole telefoniga pildistamisest ja filmimisest kaugemale jõudnud hetkel.


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

#2 12-12-2010 22:49:52

Tõnis Kannel
Kasutaja
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 332
Veebileht

Re: toruonu.ee -> toruonu.eu

Seda keberneerimist peaks kogu Eesti rahvas boikoteerima.Kuradi haige ikka sad

Eemal

 

#3 14-12-2010 12:50:20

MuumiTroll
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 90

Re: toruonu.ee -> toruonu.eu

Mina panen lehe üldse kinni, ei lähe .eu peale ka. Esiteks tahaks näha, mis toimuma hakkab. Natukene nõme, kui praegu .eu, siis selgub, et äkki .net või jummal teab mis on soliidsem ja muudkui hüppa nagu jänes igal aastal ühest kohast teise.

Kas keegi teab põhjust, miks .ee kolm korda kallim on, kui teised laiendid?

Lisaks  ajas närvi, et .ee lisanõuded on samuti karmimad kui teised, kasvõi see kui unustad tähtajaks ära maksta, siis teiste laiendite kohal märkasin mingit paarikuist halastusaega, .ee aga tundus et läheks kohe kellegi teise kasutusse (kui tahtja olemas).

Eemal

 

#4 14-12-2010 14:11:21

maikk
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 166
Veebileht

Re: toruonu.ee -> toruonu.eu

Saan ma õigesti aru, et .com domeenid võivad hetkel veel kergemalt hingata?

Eemal

 

#5 14-12-2010 15:27:17

Janek Laanemäe
Vana Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 462
Veebileht

Re: toruonu.ee -> toruonu.eu

to MuumiTroll - mis sul siin maailmas kindlat on üldse?

to maikk - .com jääb hetkel nii nagu oli.

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB