Sa ei ole sisse loginud.

  • Avaleht
  •  » Fotojutud
  •  » Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

#1 01-07-2010 13:41:00

Tarmo Haud
Uus kasutaja
Asukoht: Šanghai, Hiina
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 2
Veebileht

Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

Tervist,
olen jõudnud seisu, kus sooviks omale soetada miskise komplekti kaugjuhtimise seadmeid (distantspäästikuid). Nende eesmärk oleks siis juhtida eemalt nii välklampi kui ka vajadusel teist kaamerat.

Hetkel olen kuulnud häid sõnu sellise toote kohta nagu PocketWizard Plus II ( http://www.pocketwizard.com/products/tr … plus%20ii/ ).

Tegemist siis julladega, mis toimivad nii saatja kui ka vastuvõtjana.
Uuriksin, et kas kellelgi on kogemusi, kas antud tootega või siis mõne analoogilise tootega? Mida osatakse öelda head, mida halba?

Eemal

 

#2 01-07-2010 14:18:37

AJ
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 40

Re: Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

pocketwizard on aus kaup, kasutan regulaarselt. Mõnusalt paindlik lahendus, erinevaid ühendusvõimalusi ja skeeme saab teha. Hind ei ole ainult nii mõnus, fotoluksis vist 2900 eek tk. Ja neid on sul 2 vaja + kaablid.

Eemal

 

#3 02-07-2010 22:58:43

Tarmo Haud
Uus kasutaja
Asukoht: Šanghai, Hiina
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 2
Veebileht

Re: Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

Kas sel asjal endal ei tule üldse mingeid kaableid kaasa?

Eemal

 

#4 02-07-2010 23:36:56

Toomas Ili
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1175
Veebileht

Re: Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

Ei, Wizarditega tuleb enda kaamerale (või välkudele) sobiv kaabel eraldi osta. Olen mõnda aega Plus II mudeleid kasutanud, kogemus positiivne. Euro ja USA sagedused on erinevad, st. mõlemad tuleb ühest kohast osta, muidu nad omavahel ei suhtle. Samuti on Euro omad USAs keelatud ja vastupidi. Sagedused erinevad ja võivad miskiseid teisi raadio teel suhtlevaid seadmeid segama hakata. Või segavad teised sinu tegemisi ja päästavad su päästikuid suvalisel hetkel.

Eemal

 
  • Avaleht
  •  » Fotojutud
  •  » Erinevad traadita distantpäästikud ja kaugjuhtimine

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB