Sa ei ole sisse loginud.
Pole ammu foorumis käinud ja põnevat lugemist jagub tundideks . Ma siiski tahaks maciproffidelt küsida seda, et millised on kogemused või teadmised mac OS-i installimisest PC rauale ? Eeldades muidugi, et on hoolikalt valitud raud ja mul see väljanägemine ei ole nii primaarne, mis mul seal laua all kohiseb. Kas on reaalne et ta deviced kõik omaks võtab ja mida peaks seal jälgima ja kas sellel asjal oleks jumet ?
Eemal
Ametlikult sa seda teha ei saa, kuid on netis liikvel igasugu isosid mis isegi AMD tuumadega masinatele suudab leopardi installida. Olen kuulnud positiiviset, kuid endal ei olnud piisavalt compatible raud kodus (mõni chip ikka on selline mida Apple ei ole oma toodetes kasutanud), siis ei viitsind jamada.
Eemal
Selge värk, pole macindusega varem kokku puutunud, sellepärast uurisin puhtast uudishimust. 1 asi mis mind häirib, on see et vähemasti iMacil on kõik monitori sisse ehitatud, seega ilmselt komponente vahetada ei saa, nagu pc-l, juba see, kui oled omale ägeda monitori ostnud siis ikkagi pannakse Sulle selline monitor nagu neile meeldib. Ütleme nii, et Sind surutakse teatud määral raamidesse sellise kindla configa. Peab ikka tõesti pagana hea conf olema. Eks ta vist on eelkõige mõeldud kindlaks töömasinaks, mitte ntx mängumasinaks.
Eemal
kakukull: Macid on ajalooliselt alati käinud vägagi võimsate graafikakaartidega kuna tegemist on videotöötluse, pilditöötluse jne jaoks mõeldud masinatega. Mina ei näe küll ühtegi probleemi miks ei peaks saama näiteks viimase aja mänge mängida Maci peal kuna mingi 2+ GHz prose, 2-4GB mälu, nVidia 9400+ video on kõvem kui üle keskmise PC mida sa poest ostad endale.
Vootele litsentsi point on jah igal juhul ka, samas inimesed enamasti soovitavad, et kui sa paned OS X-i PC peal tööle, siis osta vähemalt soft endale eraldi, et sa oled asja eest maksnud. Legaalselt see väga palju olukorda ei muuda, see on tõsi. Samas ei soovita tõesti ka seda kellelegi kuna OS X-i üheks suurimaks võluks on tema töökindlus ja konfimise vajaduse puudus mis suuresti tulebki Apple oma raua kasutamisest.
Eemal
Jup, olen ka selle PC-de kadalipu kuni 286-st alates läbi käinud. Töötasin samuti 7a arvutihoolduses. Tundub, et macist on saanud siis tõesti väga kobe aparaat,eks tulevikus kui peaks hakkama mingil põhjusel PC-d välja vahetama siis tasub kindlasti kaaluda macindusele kolimist. Tänud valgustamast.
Eemal
Minu arust imelik vastandamine see PC vs. MAC. Ühed PC-d mõlemad.
PC e. "personal computer" e. personaalarvuti.
PC is any general-purpose computer whose size, capabilities, and original sales price make it useful for individuals, and which is intended to be operated directly by an end user, with no intervening computer operator.
Eemal
ise maadlen praegu unibody MacBook Pro-ga, vaatamata kalibreerimisele EyeOne Display2-ga näitab must-valget pilti punase varjundiga aga sama rüperaali taha ühendatud Apple LED Cimema Display-l on pilt ilusti neutraalne
Eemal
kas siis pole normaalne tahta et macbook pro näitaks mut-valget pilti värvideta
Eemal
spyfly kirjutas:
kas siis pole normaalne tahta et macbook pro näitaks mut-valget pilti värvideta
ma ei räägi siin edastavast võimalikust värviulatusest...
Eemal
samas peaks kalibreerimisel tehtud uus profiil seda tasakaalustama?
Eemal
samas kalibraatori ja tehase proflilide erinevus oli ainult kontrastsuses aga EyeOne-i spektomeeter suutis natuke positiivsema tulemuse anda...
Eemal
võibolla on ka probleem kalibraatoris ,et ei suuda glossyga hakkama saada. samas paari sarnase konfiguratsiooni unibody MBP-ga proovides seda probleemi nii tugevalt polnud ning MBP 4.1-ga üldsegi mitte....
Eemal
As i said "vista jaoks on vaja rauda, ple mõtet keberida mingi vana Duroniga ja siis kiruda"
Eemal
kui raud normis siis vista jookseb väga stabiilselt! Kui raud ei kannata, proovi win7'et, see ei taha niipalju resurssi! Ja okt. juba ka lõppversioon tulemas! Teatud tingimustel võib platvormi vahetus ka väga valusaks minna;-)
Eemal
Vootele Voit kirjutas:
Kalibraator ei suuda *muuta* LCD paneeli värvigraafikute kõverust, vaid üritab seda ainult teatud punktides kompenseerida.
Kui eri värvide graafikud on paneeliehituslikult erinevad, siis muutubki värvitoon hallskaala eri osades.
Proovisime läpakat kalibreerida teise MBP pealt võetud paneeliga (tootja erinev),siis tulemus ikka ei muutunud, kuigi eelnevalt teisel arvutil selle ekraaniga oli pilt hoomatavalt neutraalsem.
Ja üldsegi on aeg-ajalt MBP-l ärgates kontrastsus kadunud, mis taastub kui profiile vahetada.
IM-s õeldi et see on tingitud OS-st?
Eemal
Vootele Voit kirjutas:
Oot, Sa võtsid teise MBP seest paneeli, kruvisid selle oma masinasse, üritasid kalibreerida ning hall oli ikkagi roosa?
IM-s vahetati ekraanid kahe MBP-l omavahel mingiks ajaks ja tulemuse sain jah sama, ainult teise masina paneel edastas rohkem värve ja seda eriti nurga alt vaadates.
IM-i MBP ekraani(paneeli mudel 98C5) servad olid ka servadest kõvasti heledamad(N)
Eemal
spyfly kirjutas:
IM-i MBP ekraani(paneeli mudel 98C5) servad olid ka servadest kõvasti heledamad(N)
parandus: pidasin silmas ikka 9C85 paneeli:)
Eemal
Kogu selle möllu peale, mis siin lahti läks, siis selline teade http://www.alarifoto.com/?pid=850
Hind 15 000.-
Eemal
Alari, mis sa siis asemele võtad: Mac Pro?
Eemal
Ega siin palju valikuid ei ole. Tegelikult juba paar kuud tagasi mäkistusin täielikult.
Eemal
Alari Kivisaar kirjutas:
Ega siin palju valikuid ei ole. Tegelikult juba paar kuud tagasi mäkistusin täielikult.
Räägi siis kogemustest ka natuke. Kuidas üleminek läks? Valutult? Tasus ära?
Eemal