Sa ei ole sisse loginud.

#1 17-04-2009 00:19:05

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kurvastusega annan teada, et Loodusfotoajakiri Lofo on sunnitud praeguse majandusseisu tõttu pausi tegema. Põhjus on lihtne, ilma reklaami ja riigi toetuseta ei ole võimalik nii kvaliteetset tulemust saavutada. Me ei taha aga kuidagi kvaliteeti alla lasta odavama trüki ja kehvema paberi kasutuselevõtuga, sest sai ju Lofo loodud selleks, et loodusfotograafidel oleks üks kvaliteetne koht oma teoste eksponeerimiseks.

Praeguses majandusseisus vähenes 2009. aasta reklaamiostjate arv ülikiiresti ning meil pole lihtsalt vahendeid uute numbrite väljaandmiseks. Seega teeme hetkel aastase pausi ja loodame, et asjad lähevad nii Eestis kui ka mujal paremaks ning saame tulevikus loodusfotofänne jälle uute ajakirjadega rõõmustada.

MTÜ Loofoo, Lofo väljaandja ei ole pankrotis ja kõigile tellijatele tagasimaksmisele kuuluv raha on meil olemas. Sellest lähtuvalt palume kõigil võtta meiega ühendust (e-posti aadressil lofo@lofo.ee) andmaks märku, millisele kontole tuleks tellimuse enneaegsel lõppemisel ülejääv summa kanda. Oluline on ka ära märkida, kelle nimel oli esialgne tellimus. See on tülikas protseduur, kuid see tagab kiire ja vigadeta tagastuse. Nädala jooksul läheb kõigile tellijatel ka sellesisuline e-kiri, sest kõigi e-postid on meil olemas. Mai lõpuks loodame kõigile tellimusraha tagasi maksta.

Vabandame kõigi ees ebameeldivuste pärast ja täname kõiki Lofo sõpru ning toetajaid, kes meile nende kahe aasta jooksul toeks olid. Ning muidugi täname ka kõiki Lofos ilmunud fotograafe, kelle töid meil oli au avaldada.

Edu kõigile ning häid loodushetki,
Lofo toimetus.

Eemal

 

#2 17-04-2009 00:41:52

m66k
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 239
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Ai ai ai, kurb kuulda. Jään lootma, et paus väga pikaks ei veni.

Kas LOFO vanemaid numbreid on ka see aasta võimalik LAF-lt osta?

Eemal

 

#3 17-04-2009 00:45:24

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Tõepoolest natukene kehvakene lugu ja jään samuti lootma et paus väga pikaks ei veni. smile

Eemal

 

#4 17-04-2009 00:46:16

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Ärge seisma küll pange... teil on ju veeb olemas, sinna saab tunduvalt odavamalt juttu kirjutada. Mõelgem selle üle!? Muidu on selline tunne nagu statiivil oleks üks jalg ära kukkunud.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#5 17-04-2009 00:50:21

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Urmet Pilt kirjutas:

Ärge seisma küll pange... teil on ju veeb olemas, sinna saab tunduvalt odavamalt juttu kirjutada. Mõelgem selle üle!? Muidu on selline tunne nagu statiivil oleks üks jalg ära kukkunud.

Ma pakun, et Urmeti mõte on päääris kiiduväärt .

Eemal

 

#6 17-04-2009 01:06:43

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Karl, Urmet, et siis mis selle veebiajakirja äriplaan oleks teie arvates? Fanatismist teha asja? Kõike ei jõua fanatismist teha, pealegi paberil asi on paberil asi.

Eemal

 

#7 17-04-2009 01:08:22

Andres Tamm
Kasutaja
Asukoht: Valga
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 371
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

urmeti mõttel on jumet peab mainima

Eemal

 

#8 17-04-2009 01:21:40

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kaupo usub, et see ajakiri on üks suur biznes. Mina ei tea. Tegijad teavad. Ja tegijad ka ütlevad. Või on Kaupol seal mingid suured summad mängus?


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#9 17-04-2009 01:35:33

Jaak Põder
Tigekull
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1736
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Täpsustuseks veel niipalju, et pausi pikkus on hetkel  planeeritud aasta, peale seda kaalume olukorda uuesti. Lofo ei lõpeta, kuid ilma piisava reklaamita me hetkel kuidagi hakkama ei saa - sealt ka see otsus.

Veebivormis ajakirja me välja andma ei hakka, sel pole perspektiivi.

Eemal

 

#10 17-04-2009 01:41:42

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Eks see ole teie otsus. Väga kahju muidugi. Ma ei hakka perspektiivide üle arutlema aga ma siiralt loodan, et see üritus kunagi uuesti käima lükatakse. Head ööd LOFO.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#11 17-04-2009 11:12:17

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Äriks seda nimetada ei saa, pigem oligi selline fanatismist tegemine Eelmisel aastatel jäi midagi endale ka taskusse. Kui sellel aastal oleks nulliga hakkama saanud ja piisanud fanatismist, siis oleks Lofo kindlasti edasi ilmunud. Paraku kujunes nii, et oleksime pidanud oma taskust suuri summasid igale Lofole peale maksma ja neid summasid meil lihtsalt ei ole.

Veebi-Lofo tegemine tähendaks mitte ainult meie vaid ka teiste piltnike ja kirjutajate fanatismile lootmist. Ei söanda kõigile seda nõuda ja pärida, liiati veel praegusel raskel ajal, mil kogu aur läheb kõigil just sellele, et saaks oma kuu kulud kaetud. Ma ei usu, et praegu on viisakas kelleltki tasuta tööd küsida.

Eemal

 

#12 17-04-2009 11:18:18

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

kurb aga mõistetav.

huvitav, kas mul ka kehtiv tellimus on? vähemalt viimane number tuli postiga koju.

Eemal

 

#13 17-04-2009 14:48:48

priits
Kasutaja
Asukoht: Harjumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 263

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

No nüüd kui LOFO seisma jääb siis ehk leidub aega saidi arendamiseks smile

Eemal

 

#14 19-04-2009 21:11:40

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kurb uudis tõesti. Olin Lofo ilmumisest saati selle truu lehitseja, aga loodetavasti saab Lofo varem või hiljem uue tuule tiibadesse. Respect Lofo toimetusele!

Eemal

 

#15 19-04-2009 22:08:27

Udumartin
Vana Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 417

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Loodetavasti ei lähe Lofo tegemise isu aastaga ära. Mul on igal juhul hea meel, et olen kõik numbrid ostnud. Cheese hakkasin küll entusiastlikult ostma, kuid õige varsti tundus see liiga gunstiks minema ja viimastele vaatan harva sisse. Lofoga seda muret küll polnud. Veel loodan salamisi, et aasta pärast olen ise aktiivsem,et Lofo-sse jalg ukse vahele saada.

Eemal

 

#16 19-04-2009 22:37:01

Cameda
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 309

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kurb uudis, aga nõustun täielikult Kaupoga. Paberil asi hoopis teine asi. Samas tõesti mingil odaval papril lofot ka ette ei kujutaks.

Eemal

 

#17 01-06-2009 20:50:02

pentaxkm
Kasutaja
Asukoht: Viljandi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 101
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kas lofo numbreid (1.-viimaseni) kuskilt osta või lugeda saab, soov oleks küll neid sügiseks või talveks saada. Pole ühtegi lofo't lugenud.Kahjuks sad sad


Minge metsa ja võtke hea tuju kaasa!

Eemal

 

#18 02-06-2009 12:13:37

Monte
Kasutaja
Asukoht: Paide
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 285
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

pentaxkm kirjutas:

Kas lofo numbreid (1.-viimaseni) kuskilt osta või lugeda saab, soov oleks küll neid sügiseks või talveks saada. Pole ühtegi lofo't lugenud.Kahjuks sad sad

vaata

http://www.lofo.ee/index.php?id=50

Eemal

 

#19 02-06-2009 14:43:27

tartsm
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 41

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Kaupo Kalda kirjutas:

Karl, Urmet, et siis mis selle veebiajakirja äriplaan oleks teie arvates? Fanatismist teha asja? Kõike ei jõua fanatismist teha,

Ei tea kas näiteks Google AdSense ka midagi sisse tooks?

Eemal

 

#20 02-06-2009 20:24:16

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

a) Google Adsense programm ei toimi eestikeelsetel lehtedel. Sa ei näe näiteks ühelgi eesti portaali või ajalehe veebis ühtegi google reklaami just sel põhjusel peamiselt.

b) Sul peab olema vähemalt 10000+ erinevat külastajat nädalas, et see natukenegi rahaliselt ära tasuks. Teooriaid on erinevaid, aga laias laastus iga 100 erinevat külastajat annaksid umbes dollari kuus "käivet". Kui sul on 10 000 külastajat kuus teeks see maksimaalselt 100$. Ja see on VÄGA optimistlik arvutus, pigem mitu korda vähem. Teooriad mis lubavad umbes 10x või enamgi kõrgemat teenistust minu mainitust on bluff.

Guugelda veidi, loe.

Eemal

 

#21 12-09-2009 21:42:56

Sven Z.
Tigekull
Asukoht: Kõrveküla
Registreeritud: 14-11-2004
Postitus: 1273
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Indrek, tegelt see ei ole paha mõte. Paluksin siinkohal kõigil, kes on nõus maksma Lofo digitaalse väljaande eest, ennast siia kirja panna.

Pärast loeme nimed kokku ja jagame sellise ürituse kuludega ja saame teada maksumuse. Sellest võiks saada päris eksklusiivne asi. Hind tuleks ka päris eksklusiivne ma kardan. Sest ega lugude autoritel ei ole vähem tööd, kui nende artikkel koos piltidega ilmub veebis. Kujundus tuleks ka teha. Kokku saaks põhimõtteliselt hoida trükikulud, muud kulud jääksid samaks.

Eemal

 

#22 12-09-2009 21:55:55

Kriimsilm
Uus kasutaja
Asukoht: Saaremaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 12

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Täitsa väärt mõte! Olen nõus maksma selle väljaande eest digitaalsel kujul.

Eemal

 

#23 12-09-2009 22:19:10

Martin P
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 34

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Olen samuti nõus

Eemal

 

#24 12-09-2009 22:48:00

Erik Mandre
Vana Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 738
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Lugege mind vanakoolimeheks kui soovite, aga mulle meeldib mõnda asja ka käes hoida ja lehitseda - LOFO oli üks neist. Seda arvutiekraani taga istumist on minu töös niigi palju, seega vaatamata sellele, et digitaalversioon loob iseenesest palju uusi võimalusi looduse tutvustamiseks, igatsen mina siiski LOFO`t vanal heal paberkujul tagasi. Kõik ei pea siin ilmas 100% digitaliseeruma. Seega mina oma häält digiversioonile ei anna, aga jõudu ja jaksu sellegipoolest kui otsustate selle projekti kasuks.

Eemal

 

#25 12-09-2009 22:58:09

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: Lofo on pausilt tagasi (endine: Lofo teeb pausi)

Esiteks ma tahtsin küsida, et ega see nalja ja pisikese irooniaga polnud välja käidud aga vist siiski mitte.
Teiseks.. nagu minu esmane üleskutse selle teema all oli, siis loodan ka praegu, et see digiversioon jääks seniks, kui leitakse piisavalt vahendeid jälle paberversiooni välja andma hakata. Et ERIKU paaniline hirm vanast ajast välja tulla on siin minu meelest veidi ennatlik ja kuigi meile kõigile meeldiks pilte paberil vaadata oleksin vähemalt mina küll nõus mõnda aega seda digiversiooni taluma, lausa selle eest ka raha välja käima. Peamine, et LOFO unustuste hõlma ei vajuks!!!


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB