Sa ei ole sisse loginud.

#1 30-03-2008 21:09:07

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Annan teada, et aadressil www.viiu.pri.ee on tänu Sveni vastutulelikkusele, Jaagu lahkele loale, Mario teostamisabile, Kaupo otsustavale ettevõtlikkusele, ja Kailule, kes toetavalt ning loominguliselt mu ideid realiseeris, vaadata väike kogum mu pilte. Olen neid sinna tasapisi lisanud siis, kui mul on pilti teele saates olnud tahtmine sellest pildist ja hetkest  teiega ka rääkida. Kui on huvi, olete lahkesti palutud!

Ühtlasi tänan südamest kõiki eelpoolnimetatud sõpru aitamise eest. Teie Viiu.

Eemal

 

#2 30-03-2008 21:17:42

Kaupo Kalda
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1574
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Õnnitlused, lõpuks ometi kuulutasid ametlikult avatuks :)

Eemal

 

#3 30-03-2008 22:45:17

Janek Laanemäe
Vana Kasutaja
Asukoht: Rakvere
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 462
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Ja tänu kaupsi kodukale, on Viiu leht mu lemmikute hulka juba natuke aega tagasi kindla koha leidnud. Suured tänud kõigile minugi poolt, et saame seda nautida.

Eemal

 

#4 30-03-2008 23:13:17

menn
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 82
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Väga huvitav koduleht, kaunid pildid- suurepärane tekst.

Eemal

 

#5 30-03-2008 23:58:13

Tõnis Kannel
Kasutaja
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 332
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Mõnus,kui piltidel on hing ja mõte sees.Just seepärast võin Jüssi raamatuid lõpmatuseni sirvida....muide raamat Hiiumaast oleks ju mõte-või kuidas,Viiu : )

Eemal

 

#6 31-03-2008 00:07:13

metskuts
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 44

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Olen alati huviga lugenud Viiu mõtteid ja tähelepanekuid siinsete piltide all. Nüüd siis terve koduleht, milles pildid ja mõtlemapanevad tekstid on seotud ühtseks nauditavaks tervikuks. Õnnitlused minugi poolt.

Eemal

 

#7 31-03-2008 01:31:25

Martin Mägi
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 262
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Tubli tüdruk, Viiu :)

Eemal

 

#8 31-03-2008 11:42:49

Mariann
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 133
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Õnnitlen, Viiu. : ) Mulle on Sinu pildid alati meeldinud, sest Sa näed väga erilisi asju - Sa oskad pildistada emotsioone ja tabada hingelähedasi hetki - selliseid, mida paljud meist küll näevad, ent ei taipa suuremat tähelepanu pöörata või veel vähem tulla selle peale, et kaamerasse püüda.
Miskipärast ei leidnud esmasel sirvimisel kodukalt oma lemmikpilti Sinu fotodest - "Teisel kaldal".. selle võiksid küll julgesti parimate kategooriasse lisada. ; )

Eemal

 

#9 31-03-2008 22:58:48

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

No Viiu jutud ise on juba miskit väärt, sellist luulelist sõnaseadmist, mis endaga kaasa viib ja lugema haarab, annab ikka ritta seada. Kui veel lisada juurde pilt, siis on need kaks tervikuks põimunud ja lausa kutsuvad lugema ja vaatama. Väga ilus, Viiu.

Eemal

 

#10 02-04-2008 02:14:35

VeeHaa
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 49
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Suur aitäh õnnitluste ja heade sõnade eest! Tõesti ei tahaks teile tulevikuski pettumust valmistada, ent tuntud tõde on, et taset hoida on palju raskem, kui tasemel alustada. Suutsite mind üllatada ukse vahelt kiikajate suure hulgaga. Liigutav on teada, et mitmed teist leidsid tahtmist ning võimalust kauemakski külla jääda – mõistan ju väga hästi, et selleks tuleb aega leida ja koguni aega võtta. Omalt poolt tahan öelda, et jõudumööda piilun teiegi pildikodudesse,  ja looduspilt.ee uute piltidega püüan samuti sammu pidada. Rõõmsaid üllatusi leidub nii siin kui seal.
Tõnisele – kui Hiiumaal kusagil rannakivide vahel ukerdades kohtuma peaksime, siis arutame seda hiidlaste oma raamatu asja edasi. Esialgu arvan, et sellel saarel on piltnike seas vägevaid konkurente, Tiit Leitoga eesotsas.
Mariannele – aitäh „Teise kalda” pilti tunnustamast! Olen sellega siin vett ja vilet näinud ning sellepärast parasjagu ettevaatlik. Aga võib juhtuda, et võtan Sind kuulda. Olen ju sellise lubaduse seal välja käinud, ja kuna Sa oled esimene, kes selle parimate-kapi ust paotab, peaksin ju oma sõna pidama? Tulevikus kavatsen küll iseenda suhtes rangem olla ja rohkem arvamusi ära kuulata, aga jäägu sel viisil esimese arvaja au Sulle!
Markole – Su tõsine olek, mida meie põgusalt kohtumiselt mäletan, teeb su komplimendid eriti väärtuslikuks!

Aitäh veelkord kõigile ja eriti muidugi neile, kelleta seda lehte olemas ei oleks! Mu pildikodu uksed jäävad avatuks ja teie tunnustuse toel liigun omas tempos edasi. Kohtumisteni!

Eemal

 

#11 02-04-2008 11:45:37

Margus Kriisa
Kasutaja
Asukoht: Tartu
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 166
Veebileht

Re: Vaatamist ja lugemist VeeHaalt

Olen ammu kadestanud Viiu sõnaseadmise oskust smile. Ise ei oska tihti pildile õiget pealkirjagi välja mõelda, rääkimata kaasa haaravast jutust pildi all. Nüüd on mul üks pildigalerii rohkem, mida vaatamas käia. Jõudu Viiule ja jätka samas vaimus!

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB