Sa ei ole sisse loginud.

  • Avaleht
  •  » Loodusjutud
  •  » Metsikud hetked: jagage oma meeldejäävaimaid looduselamusi!

#1 12-04-2024 02:22:40

Emma
Uus kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 4
Veebileht

Metsikud hetked: jagage oma meeldejäävaimaid looduselamusi!

Ma olen alati olnud vaimustuses loodusest ja selle imelistest hetkedest, mis tihti jäävad vaid juhuslikele pealtnägijatele. Olgu selleks siis äkiline kohtumine metslooma või -linnuga, haruldane loodusnähtus või lihtsalt erakordne päikeseloojang oma kodukoha lähedal, need hetked toovad meile lähemale maailma ilu ja mitmekesisust.

Ma tahaksin teiega jagada ühte oma kõige eredamat looduselamust ja kuulda ka teie lugusid. Minu kogemus toimus eelmisel suvel, kui matkasin Eestis asuvas looduspargis. Järsku, tihedast metsast välja astudes, nägin ees tiigil vesiroose ning tiigi kohal tiirutasid liblikad. See vaatepilt, koos peegelduva päikesekiirguse ja vaikse tuulekohinaga, jättis mulle sügava mulje.

Nüüd on teie kord! Jagage oma lugusid, fotosid ja kogemusi, mis teid on looduses kõige enam puudutanud. Mis on see, mis paneb teid ikka ja jälle looduse rüppe naasma? Mis on teie kõige meeldejäävam hetk?


RemarkBook.com ühendab loodushuvilisi, kes soovivad jagada ja avastada lugusid paikadest üle kogu maailma. Tule uurima, kuidas ajalugu ja isiklikud kogemused on vorminud meie planeedi kõige kaunimaid looduskohti. Liitu RemarkBook.com-iga, et jagada oma loodusfotodega seotud lugusid ja avastusi.

https://remarkbook.com/

Eemal

 
  • Avaleht
  •  » Loodusjutud
  •  » Metsikud hetked: jagage oma meeldejäävaimaid looduselamusi!

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB