Sa ei ole sisse loginud.

#1 20-03-2006 17:52:14

Tõnu Ling
Kasutaja
Asukoht: Kuressaare
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 172
Veebileht

M: Canon 10D koos 28-80 objektiiviga

Müün oma armsa ja ustava 10D.
Ostetud 11/2003 Eestist.

Sellega tehtud pilte leiad siitsamast looduspilt.ee-st või minu kodulehelt www.tonuling.com.
Aparaat on väga hästi töötanud. Sensorit olen puhastanud ja kaamerat ennast hoolega hoidnud ning ta on vastutasuks tublisti pildistanud. Ja olen kindel, et pildistab ka uue omaniku käes veel mitu-mitu aastat.

Korralikust 10D failist saad imeilusa 80cmX50cm väljatrükid. Kvaliteedist piisab ka ajalehtede-ajakirjade jaoks. Enamus minu Cheeses ilmunud artiklite fotod pildistatud just selle kaameraga. Ja praegu Vanemuise teatrisse seatud näituse "Maameeste maastikud" pildid on tehtud kõik selle sama kaameraga.

Lisaks kauple akusid (esialgu ei ütle mitu on smile, las olla üllatuseks) kauba peale ning nagu mainitud Canoni küll odav, kuid terav ja väga heade värvidega objektiiv 28-80mm.
Kui tõsine huvi, suhtleme e-maili või telefoni 5273622 teel. Võin saata ka pilte.
Niisiis koos akude ja objektiiviga hind 9125.- krooni.
Tugeva metallkorpusega kaamera kohta koos objektiivi ja akudega väga hea  hind. Sobib hästi algajale piltnikule, kuid ka professionaalile varukaameraks.
Kiirem saab endale.

Võta julgelt ühendust ja tee oma pakkumine,

Tõnu Ling

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB