Sa ei ole sisse loginud.

#1 31-01-2010 17:56:12

Leili
Looduspildi hea sõber
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 30

LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Tere kõigile vanadele ja uutele loodupiltnikele!

Väike juubel on tulemas ja seepärast annan sellest aegsasti teada. Ehk saab rahvas siis oma reisi- või muid plaane vastavalt sättida. Juubel vajab tähistamist ja seepärast oleks plaanis kevadine metsaistutuskokkutulek teha 1.mail 2010. Ikka endises kohas, Vändra metsas.

Senised kokkutulekud:
2005 suvi - Alam-Pedja
2006 kevad - Vändra mets
2006 suvi - Alam-Pedja
2007 kevad - Vändra mets
2007 suvi - Alam-Pedja
2008 kevad - Vändra mets
2008 suvi - Vändra mets
2009 kevad - Vändra mets
2009 suvi - Järvamaa


1.mail on ka TEEME ÄRA järjekordne aktsioon, aga eks metsaistutuski ole üks ilus tegu looduse heaks. Millised on arvamused?

See postitus on eelteade, täpsemat infot hakkaks jagama paar kuud enne kokkutulekut.

Leili Vändra metsast

Eemal

 

#2 31-01-2010 19:38:29

Urmet Pilt
Kasutaja
Asukoht: Lähte
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 398
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Leili kirjutas:

1.mail on ka TEEME ÄRA järjekordne aktsioon, aga eks metsaistutuski ole üks ilus tegu looduse heaks. Millised on arvamused?

Ideel on jumet! Asjaajamise pead vist ainult enda kaela võtma.. oli vist eelmiselgi aastal see TEEME ÄRA aktsioon õhus aga siis jäi asi eestvedaja puudumise taha kinni. Või äkki on sel aastal keegi aktiivsem olemas? Ise ma kahjuks sellist ressurssi oma tegemistes ei leiaks.

Mina annan endast kõik oleneva, et 1. mail kohal olla. Jään uudiseid ootama.


Vaata tänaseid pilte 12KUUD kodukal - http://12kuud.net

Eemal

 

#3 09-03-2010 18:22:33

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Olen ka esialgsete andmete kohaselt kohal.  Ka see aasta võiks kohapeal mõne konkursi teha ja kindlasti võiks olla kohaletulijatel enda pildid kaasas. smile
Ega see 1.mai nüüd väga kaugel ka enam pole.

Eemal

 

#4 09-03-2010 20:34:16

immi
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 103
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Mina oleks ka kindel tulija ja vb isegi kahekesi


Alles lapsekingades..
http://www.imrekosemets.eu

Eemal

 

#5 10-03-2010 00:19:31

Leili
Looduspildi hea sõber
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 30

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Teeme Ära toimkonnal on mõte teha sel aastal 1.mail üleriigiline talgupäev, seega haakub metsaistutus suurepäraselt sellega.

Mul on mõte, et avalikku kuulutust (väljaspoole LP keskkonda) ma panema ei hakka, muidu ei suuda kogu organiseerimisega toime tulla. Las jääda looduspiltnike talgupäevaks. Eelmised korrad on näidanud, et 30-40 inimest tuleb kokku nagunii ja kui tulebki rohkem, pole hullu. Sarnaselt mõtlevad loodusinimesed tunnevad end koos olles mõnusalt.

Loodame, et kevad ikka selleks ajaks talvelt võimu üle võtab smile

Karl, paku mingi konkursi teema välja. Ise püüan hoolitseda, et saaksime Renno Nellise jutte merikotkaste elust kuulda ja pildimaterjali ekraanilt vaadata. Kanakullist vast ka, sest tema on üpris ohustatud röövlinnuliik, kellest paraku vähem räägitakse.

Eemal

 

#6 10-03-2010 20:18:14

Karl Adami
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 328
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Mina pakuks teemana välja siis: ''Inimene/loom looduskeskkonnas''
Kaldun arvama, et selle teema alla käiks pildid looduspiltnikest, putukatest, loomadest, lindudest, kaladest jne. looduskeskkonnas. Ehk on kellelgi veel mõningaid ideid?

Eemal

 

#7 11-03-2010 01:45:07

Gaida Jakson
Kasutaja
Asukoht: Viljandi
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 71
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Kas ilmataadiga on ikka kokku lepitud?- äkki lumi alles maas! Võtame (koos diskusega) arutlusele. Sain eelmisel aastal oma puugiristsed kätte ja tõenäoliselt suurt töölooma minust ei ole. Vaatasin ka eelmise kevade videokokkuvõtet- mis saaks veel vahvam olla?! Kel vaktsineerimised tegemata, asuge tegutsema!!!
Niisiis hetkeseisuga 2 tulijat küsimärgiga.

Eemal

 

#8 11-03-2010 09:49:33

immi
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 103
Veebileht

Re: LP kevadine kokkutulek on KÜMNES!

Kuna minnakse metsa istutama ja sellel ajal on loodus alles ärkamas, siis mina pakuks teemaks: "Uus elu"


Alles lapsekingades..
http://www.imrekosemets.eu

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB