Sa ei ole sisse loginud.

#51 31-07-2009 13:59:18

valmarl
Kasutaja
Asukoht: Maa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 66
Veebileht

Re: Oma koduleht

Mina olen seotud ja ühtegi probleemi pole olnud. Kõik tuuakse sülle kätte.
Emailile saadetakse kiri , kus on hulganisti infi serveri kohta, kõik andmed jms. Kui .comi soovid siis läheb veits aega , seoses info edasikandmisega. Mul läks isiklikult kuskil 2h.

Ega ma siin mingi ütleja pole , et nüüd kolige zerverisse . Lihtsalt , äkki keegi soovib odavamalt. Algul isegi vaatasin teisi 40.- kuu ,siis korrutasin aastaga ära ja sain suure summa. Hiljem otsustasin ikka odavama kasuks.

Eemal

 

#52 31-07-2009 14:05:10

valmarl
Kasutaja
Asukoht: Maa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 66
Veebileht

Re: Oma koduleht

RaidoR kirjutas:

Valmarl sul seal cPanel ka on? Mõtlen ise ka sinna kolida, kuna 6/8.- kuus on ikka väga vähe.

Muidugi on Cpanel , ja see on igal pool samasugune. Noh oleneb versioonist. Igatahes seal on küll viimase peal.

ja piltide jms üles laadimine on ka kiire. Isegi väga kerge,hmm no oleneb skriptist, Mina isiklikult pean vaid nii tegema  Näiteks : minuleht.com/web/admin .Paned kasutajanime , parooli , lähed sisse. Kõik kategooriad olemas mida vajan . valin neist ühe nt Taimed , add image jne...

ja webmaili on ka kerge külastada. see oleks siis nii . webmail.minuleht.com , paned jällegi parooli ja kasutajanime , seejärel valid pakkuja, millist emaili boxi sa soovid, avad lihtsalt ja automaatselt hakkab uuendama postkasti. Ei pea midagi refreshima.

Noh ,tõin teile osad asjad mida teha saab ,võibolla aitas.

Eemal

 

#53 31-07-2009 15:06:14

Rivo Tarum
Kasutaja
Asukoht: ALUTAGUSE/LÕUNA-EESTI
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 109
Veebileht

Re: Oma koduleht

valmarl kirjutas:

Mina olen seotud ja ühtegi probleemi pole olnud. Kõik tuuakse sülle kätte.
Emailile saadetakse kiri , kus on hulganisti infi serveri kohta, kõik andmed jms. Kui .comi soovid siis läheb veits aega , seoses info edasikandmisega. Mul läks isiklikult kuskil 2h.

Ega ma siin mingi ütleja pole , et nüüd kolige zerverisse . Lihtsalt , äkki keegi soovib odavamalt. Algul isegi vaatasin teisi 40.- kuu ,siis korrutasin aastaga ära ja sain suure summa. Hiljem otsustasin ikka odavama kasuks.

Kaua sa ise klient oled olnud?

Eemal

 

#54 31-07-2009 15:07:56

valmarl
Kasutaja
Asukoht: Maa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 66
Veebileht

Re: Oma koduleht

hmm, väga vähe 1kuu maksimum. Ise seda zerver.ee ei leidnudki üles, vaid üks It vend soovitas. smile

Eemal

 

#55 31-07-2009 15:29:56

Marti Zupping
Kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 229
Veebileht

Re: Oma koduleht

üks väike miinus tundub zerver.ee'l olema-ei ole automaatset koopia tegemist! Aga kui see on ka kuidas kellelegi.

Eemal

 

#56 31-07-2009 16:08:09

maikk
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 166
Veebileht

Re: Oma koduleht

Tänud Indrekule ja Mairole, sain kenasti hindamisvärgi maha. Nüüd tekkis uus küsimus Indrekule. Kuidas ma saan albumis olevate thumbide järjestuse normaalseks, et kõikide thumbide kõrgused oleksid samad ja laiused vastavalt pildile. Cropi meetod mulle ei meeldi, thumb võiks näidata ikka tervet pilti vähendatuna. Indreku eelmisel kodukal olid ilusti reas ja ühe kõrgusega kõik. Millist faili peaks progema? Äkki õpetad. smile

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB