Sa ei ole sisse loginud.

#26 02-02-2009 18:12:42

OnuEnn
Alaline elanik
Asukoht: Hiiumaa
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1132

Re: Kott: statiiv + kaamera objektiiviga

kõigil normaalsetel statiividel on pea kiirkinnitusplaadiga, milleks statiivi koos kaameraga kotti ajada? ma olen kunagi kergele statiivile aretanud kinnituse kerge õlakoti rihma külge, ei mingit ajakulu statiivi ja kaamera ühendamisel.

Eemal

 

#27 02-02-2009 19:02:40

Martin Mägi
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 262
Veebileht

Re: Kott: statiiv + kaamera objektiiviga

Kui Sul on aja peale olukord, ei ole vahet, kas võtad kotist välja statiiviküljesfotoka või statiivi ja fotoka. Pigem võidab teine variant, sest saad haarata ainult fotoka ja ei pea hakkama võitlema kinnikeeratud pea ja jalgadega.
Aga Sinule sobiva lahenduse saad ainult sa ise välja mõelda.

Kui Sind minu setup huvitab,  siis mul on isetehtud veekindel ja kriimustuskindel kate obje ja kaamera ümber, selline nagu on esimene pilt
http://loodusfotovarustus.ee/tooted-kaa … rvikud.php

Ja siis on militaar-rakmed, kuhu on aretatud kaks aasa külge, ühel pool loksub statiiv, teisel pool kaamera koos 100-400 mm.
Vöölt laskmiseni kulub 5-10 sekundit, olenevalt sellest, kui kõvasti on kaamerakatte suu kinni nööritud.

Miinuseks on, et koliseb pisut käies.


tohoh kirjutas:

Ega te mind ümber ei veena. On ka fotokott olemas, mille külge käib statiiv. Aga kuna meenus, et seda oleks MUL mugav kasutada siis tekkis huvi soetada see.
Kui palju võtab aega:
fotokas kotist välja, statiiv koti küljest ära, fotokas statiivi külge.
vs.
kotist statiiviküljesfotokas välja.
Katsuge natuke laiemalt mõelda.

Eemal

 

#28 03-02-2009 15:58:35

Jyrka
Foorumi Guru
Asukoht: München
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 956

Re: Kott: statiiv + kaamera objektiiviga

Teemaalgatajale: sinu vajaduseks sobib ju iga vähegi piklikum kott. Kas otsid ilmtingimata fotokoti tootja poolt tehtud asjandust? Muidu soovitaksin sul lihtsalt vaadata sporditarvete kotte, nt. reketitele, muule piklikumale varustusele, on olemas piklikumad matkaseljakotid, sõjaväe üldvarustuse kott, veekindlad on nt. süstamatka vm. merevarustuse kotid - need on ka enamasti piklikud. Jne. jne.

Eemal

 

#29 25-02-2009 12:22:45

Bleach
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 245
Veebileht

Re: Kott: statiiv + kaamera objektiiviga

No ütleme, et kui sa suudad ta sinna kuidagi ajada mingi pisema objega siis oleks selleks selline kott :
http://www.photopoint.ee/toode/5992/man … ag80p.html

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB