Sa ei ole sisse loginud.

#1 02-11-2007 13:46:40

hundirattur
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 45

kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

saidi kasutajaskond suureneb päris kiirelt. kas on oht, et see saavutab kriitilise piiri ja keegi ei suuda enam pildibaasi adminnida jne...? smile

Eemal

 

#2 02-11-2007 16:02:50

Elvin
Kasutaja
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 37

Re: kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

Ei. Oht võib olla hoopis see, et pigem "plahvatavad" mõned tegelased... ja kui ma ei eksi siis on ka siin olnud kisa...  ei saada aru, ei mõisteta üksteist... see on paratamatu kui kasutajaskond kasvab

Eemal

 

#3 02-11-2007 19:46:37

natrix
Uus kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 20

Re: kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

Ma olen märganud, et viimasel ajal on looduspilt.ee väga aeglaseks jäänud.

Eemal

 

#4 02-11-2007 19:49:03

natrix
Uus kasutaja
Asukoht: Tallinn
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 20

Re: kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

...varem käisid ikka pildid kiirelt lahti ja galeriides ja mujal oli hea kiire liikuda. Nüüd aegajalt ikka pidurdab.

Eemal

 

#5 02-11-2007 23:00:35

MarkoH
Tigekull
Asukoht: Paide
Registreeritud: 17-11-2004
Postitus: 865
Veebileht

Re: kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

looduspildi maht on veel ikka armetult väike smile lõhkiminemiseni on aega küll ja veel. Meie filtrite arv on juba juba kasvanud, et vähendada ühe inimese koormust jne.

Mis puudutab aeglust, siis ma olen ise ka täheldanud, et vahel on zone.ee'l naljakaid katkumisi jah, ent mitte ainult looduspildil, vaid ka väga väikese mahuga domeenidel. Oma töökoha serveri teenuse ostame samuti zone'lt sisse ja vahel ikka kasutajad helistavad, et netti pole smile Siis soovitan neil mõne sekundi oodata. Lihtsalt brauser jääb mökutama Connecting to.... ja vsjoo. Paari sekundi pärast on aga kõik ok. Olen ka zone vendadega rääkinud, ent selget vastust pole saanud. Ekse ole alati nii olnud, et kolhoosid pole midagi head, ent kui paremat pole, tuleb kampas ära kannatada.

Eemal

 

#6 03-11-2007 04:20:43

toruonu
Alaline elanik
Asukoht: Tallinn (vahel ka Tartu)
Registreeritud: 02-12-2004
Postitus: 1314
Veebileht

Re: kas loodupilt.ee plahvatab ka ükskord?

see käitumine viitab võrguühenduse kvaliteedi probleemile kus on reaalne kogus nn musta auku kadunud pakette ehk dropped pakette. Sellisel juhul tekib vahel olukordi kus browser jääb ootama vastust mida ei tule ning mingi aja pärast saadab ta lihtsalt paketi uuesti (TCP standard näeb seda ette).

See võib olla kas vigane ruuter mis lihtsalt pakette kaotab või siis mingi ülekoormatud seade kuskil. Kui tegemist oleks võrgu firmaga, siis peaksid nad selle suht käbens üles leidma kuna normaalse satureerimata ühenduse korral peaks olema kaduma läinud pakettide arv ikka väga väike (suht 0 lähedane, kui alla mingi 1% kindlasti).


http://www.toruonu.eu/

NB! Galerii aadress muutunud, uuendage buukmarke smile Vaatasin, et mul see muutmata jäänud viimased 3-4 aastat big_smile Aga nüüd jälle aktuaalne tongue

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB